404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Бджільництво

Останнi доданi статтi


1: Зміст бджіл у багатокорпусних вуликах Відео
Зміст бджіл у багатокорпусних вуликах відео в кінці статті. При використанні багатокорпусних вулик ви маєте можливість значно скоротити час при догляді за бджолами, так як роботи які виконує пасічник відбуваються без розібрання гнізда.
   Додано: 29.04.2013

2: Об'єднання бджолиних сімей відео
Об'єднання бджолиних сімей відео. Робота по об'єднанні сімей здійснюється для того, що б поліпшити ослаблену сім'ю, що б підготувати бджіл до зимівлі, або для виправлення безматочних сімей або для їх леченія.
   Додано: 29.04.2013

3: Італійська порода бджіл
Італійська порода  бджіл (Apis mellifera liqustica Spin). Колір тіла золотисто-жовтий. Довжина хоботка в робочих особин 6,4-6,7 мм. Для маток характерна висока плодючість - в середньому до 3500 яєць на добу. Ці матки найбільш плодовиті в порівнянні з іншими породами. Бджоли цієї породи мають високий імунітет до багатьох хвороб. Характеризуються низькою ройливостью, миролюбністю в порівнянні з кавказькими і карпатськими породами.
   Додано: 28.04.2013

4: Застосування бджолиного маточного молочка
Місце формування бджолиного маточного молочка зосереджено в верхньощелепних і глоткових залозах бджіл-робітниць молодого віку.
   Додано: 28.04.2013

5: Інвентар для бджільництва
Інвентар для бджільництва.  Для утримання бджіл і роботи з ними, потрібно мати спеціальний набір інвентарю та обладнання. Складемо список необхідного інвентарю. Інвентар для початківця бджоляра   1. Медогонка.  Щоб швидко вилучати з стільників мед, без їх пошкодження, потрібна медогонка. Дія цього пристрою базується на відцентрової силі, це означає, що стільники які знаходяться в рамках, вставляються в виїмки або касети, це залежить від конструкції медогонки, і з великою швидкістю починають обертати навколо осі, мед під дією відцентрової сили викидається на стінки медогонки з стільника і по них стікає на її дно, а внизу розташований краник, щоб зливати отриманий мед.
   Додано: 28.04.2013

6: Лікування медом
Лікування медом втомлених очей.  При вживанні меду щодня, можна захистити очі від негативного впливу монітора комп'ютера. За твердженнями медиків, після важкого робочого дня, очі сильно втомлюються і їм необхідна допомога.
   Додано: 28.04.2013

7: Среднерусськая порода бджіл
Среднерусськая порода бджіл.  Колір тіла темно-сірий, жовтизна відсутня. Особини середньо породи більшою порівняно з представниками інших порід. Довжина хоботка робочої бджоли - 5,8-6,4 мм. Вага матки 190-210 мг, за сприятливих умов здатна відкласти до 2500 (зустрічається до 3000) яєць за добу.
   Додано: 27.04.2013

8: Підгодівля бджіл відео
Підгодівля бджіл відео . Підживлення бджіл - це постачання бджіл додатковими вуглеводами і (або) білковими кормами. В якості вуглеводних кормів найкраще використовувати цукрові або медові сиропи або ж їх суміші, в якості білкових - пергу, пилок і замінники (дріжджі, соєве борошно, молоко та інші). Временя здійснення підгодівлі поділяється на весняні та осінні.
   Додано: 27.04.2013

9: Підсадка маток
Навесні посадка матки в безматочну сім'ю труднощів не викликає, а пізніше, коли йде інтенсивний хабарів, ця процедура стає дуже проблематичною. Чужих маток, не вельми плідних, бджоли приймають дуже погано і пасічник змушений застосовувати різні витончені способи вирішення проблеми. Порівняно легше, бджоли починають приймати підсаджених маток під час головного хабар, після нього бджоли не хочуть приймати матку взагалі.
   Додано: 27.04.2013

10: Порода бджіл карника
Багато років бджолярі використовують карпатську породу бджіл. Але з 2002 року почали завозити матки породи карника  лінії "Маринка", ці лінії були отримані шляхом селекції ПИП (Польського інституту бджільництва).
   Додано: 26.04.2013

[1] [2] [3] [4]

   2013