404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Вулик для бджіл
Вулик для бджіл. Вулика є основним обладнанням для пасіки - житлом бджіл. Бджолиний вулик повинен відповідати наступним вимогам: 1) Відмінно зберігати тепло; 2) Мати надійну вентиляцію; 3) Утримувати конструкцію, що дозволяє йому досить легко міняти всі його внутрішні обсяги (уменьшівать або ж збільшувати залежно від величини бджолиної родини та кількості принесеного ними з поля нектару), здійснювати взаимозамену частин, тобто ставити надставку ,  рамку, корпус в будь вулик - це сильно обов'язково, так само бажано мати даху, які будуть взаимозаменяться, прилітні дошки та ін; 4) Відмінно захищати бджолині сім'ї при проявів поганої погоди (від вітру, дощу), і також від перегрівання в літній жаркий час; 5) Бути охайними, зручними для роботи бджоляра при його догляді за бджолами, роботе при перевезенні, легкими, мати невеликий обсяг.

Зміст бджіл у вуликах лежаках
Як і двокорпусний вулик, лежак на 24 рамки наділений тими ж достоїнствами. Також у ньому створені всі умови для вирощування сильної бджолиної сім'ї. Досить великий обсяг корпусу лежака дає можливість поступово додавати рамки в яких будуть розвиватися сім'ї і використовувати їх для медозбору. Зростання сім'ї та яйцекладка матки не обмежені розмірами корпусу, в  вуликах лежаках  накопичується велика кількість розплоду.

Підставка під вулики
У бджільництві існує велика кількість проблем, на вирішення яких знадобиться ще багато часу. Однією з таких проблем є підставка під вулики . Проходить час, починають з'являтися інші проблеми, до яких необхідно терміново звернутися.

Порода бджіл карника
Багато років бджолярі використовують карпатську породу бджіл. Але з 2002 року почали завозити матки породи карника  лінії "Маринка", ці лінії були отримані шляхом селекції ПИП (Польського інституту бджільництва).

Підгодівля бджіл відео
Підгодівля бджіл відео . Підживлення бджіл - це постачання бджіл додатковими вуглеводами і (або) білковими кормами. В якості вуглеводних кормів найкраще використовувати цукрові або медові сиропи або ж їх суміші, в якості білкових - пергу, пилок і замінники (дріжджі, соєве борошно, молоко та інші). Временя здійснення підгодівлі поділяється на весняні та осінні.


   2013