404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Хвороби бджіл та їх лікування
Профілактику хвороб бджіл необхідно почати якомога раніше. Найкраще починати рано навесні, поки хвороби не набули широкого распространенія.Самого головне, забезпечити бджолам нормальні умови для життєдіяльності; дотримуватися санітарних норм і гігієни; не дати хворобам потрапити на пасіку, необхідно попереджати їх занесення; профілактика бджолосімей, якщо в цьому є необхідність.

Вощина
Вощина - основа бджолиних сот. Вона схожа з фундаментом людських будинків. Бджоли використовують вощину, як першооснову здорового, правильного і комфортного житла. Будь вулик повинен бути наповнений рамками, а практично, кожна рамка, заздалегідь забезпечена листом вощини.   Вощина - лист з воску, з верхньої та нижньої сторони якого зроблені відбитки, вони практично ідентичні підставах бджолиних осередків.

Зміст бджіл у вуликах лежаках
Як і двокорпусний вулик, лежак на 24 рамки наділений тими ж достоїнствами. Також у ньому створені всі умови для вирощування сильної бджолиної сім'ї. Досить великий обсяг корпусу лежака дає можливість поступово додавати рамки в яких будуть розвиватися сім'ї і використовувати їх для медозбору. Зростання сім'ї та яйцекладка матки не обмежені розмірами корпусу, в  вуликах лежаках  накопичується велика кількість розплоду.

Ротаційне розведення бджіл
Ротаційне розведення бджіл  - перспективний метод запобігання хвороб бджіл. Бджола на відміну від інших комах живуть спільно, зимує в бджолиній сім'ї. Ротаційна система - це ефективний спосіб запобігання різних захворювань. Підгодовані восени бджолині сім'ї ще перебувають у зимових клубах. Сім'ї зимують в окремо розставлених складних вуликах.

Порода бджіл карника
Багато років бджолярі використовують карпатську породу бджіл. Але з 2002 року почали завозити матки породи карника  лінії "Маринка", ці лінії були отримані шляхом селекції ПИП (Польського інституту бджільництва).


   2013