404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Кавказька порода бджіл
Кавказька порода бджіл поділяється на сіру гірську і жовту кавказьку породи. Сіра гірська кавказька порода. Займає 2-е місце на території земної кулі за поширеністю після італійської. Колір тіла - сірий, трохи світліше в порівнянні з української та среднерусской породами, а за розміром тіла - менше всіх інших.

Бджільництво відео
Бджільництво - важкий і великий труд. Робота бджоляра починається рано вранці і закінчується пізно ввечері. Навесні потрібно виставити сім'ї, замінити зіпсовані рамки, провести ревізію, поставити підгодівлю, якщо необхідно, провести профілактику по захворюваннях і лікуванню бджіл.

Українська порода бджіл
Українська порода бджіл  поділяється на: карпатську, поліську, українську степову. Карпатська порода бджіл. Бджоли цієї породи були обрані з пасік Карпатських гір України, де прохолодний і вологий клімат, переривчастий медозбір сприяв формуванню бджіл, які існують за мінімуму кормової бази.

Бджоли навесні відео
Бджоли навесні відео . У повсякденному житті весна настає коли прилітають граки і триває до цвітіння бузку, у пасічників і бджолярів - з моменту першого вильоту бджіл до загального появи в сім'ях бджіл трутнів.

Мед бізнес. Бізнес з продажу меду.
Мед бізнес. Бізнес з продажу меду . Мед - є смачним лікарським засобом від всіх хвороб, через це його купують постійно. Для того що б зайнятися власною продажем меду досить відкрити свій невеликий ларьок і знайти постачальників які будуть поставляти цей продукт. Це не займе великої праці, досить розташувати оголошення в одній з місцевих газет або ж в Інтернеті. Прибуток від продажу меду буде не змусить чекати особливо в населених містах, через те що скупчення всяких заводів, фабрик та інших установ викидає величезну кількість газів, які забруднюють повітря і приводять його до поганого стану, а мед допоможе при будь-якій хворобі.


   2013