404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Будівництво

Останнi доданi статтi


1: Полив газону
Насправді поливати газон дуже просто, це не принесе Вам зайвого клопоту. Правильний полив газону продовжує йому життя, а також дає йому можливість довше зберігати його зелений і здоровий вигляд. Основне завдання поливу . Найголовнішою і основною метою поливу газону є поповнення його водою, так як дощова вода і грунтові води не забезпечують йому необхідну кількість води.
   Додано: 29.04.2013

2: Стрижка газону
Ось тепер, коли газон створено можна, приступати до його стрижці. Дуже важливим етапом у вирощуванні газону є його періодичне скошування трави. Основна користь скошування трави на газоні Стрижка є дуже важливим кроком у вирощуванні газону, вона вимагає підвищеної уваги, регулярного скошування, а також правильності, особливо у висоті скошування.
   Додано: 29.04.2013

3: Септик для дачі
Найпоширенішою проблемою на дачі є відсутність каналізації. Вашу проблему зможе вирішити септик. Важливо враховувати той факт, що капая септик, необхідно робити яму глибше, а труби ложить під нахилом, так як вода з будинку повинна стікати.
   Додано: 28.04.2013

4: Автономна каналізація
Автономна каналізація, в якій задіяні очисні споруди - це надійна автономна каналізація. Автономна каналізація призначена для житлових і нежитлових приміщень, в яких проживає або працює від 3 до 70 осіб.
   Додано: 27.04.2013

5: Газон своїми руками
Окрасою саду можуть бути не тільки яскраві квіти або вигадливі доріжки, зелена трава також добре виглядає, а для кращого її вигляду можна зробити газон своїми руками. У сучасному ландшафтному дизайні, незалежно від чи зроблені газони своїми руками або висаджені садівником-професіоналом, вони виконують не тільки роль заповнення простору в саду, але і самі по собі є прикрасою.
   Додано: 27.04.2013

6: Російська лазня на дровах
Справжня російська лазня - місце, де в порядок наводиться і тіло і душа. Вона є одним з небагатьох місць, в якому росіяни відчувають гордість, що народилися на Русі. Російська лазня на дровах відома майже п'ятнадцять століть і використовувалася не тільки для гігієнічних і цілющих цілей, але і безлічі російських обрядів.
   Додано: 26.04.2013

7: Будівництво російської лазні
Коли саме будівництво лазні набуло широкого поширення сказати складно, археологи знаходять останки банних споруд по всій земній кулі. Достовірно відомо, що досить широко будівництво лазні на Русі здійснювалося вже в V-VI століттях. І князі, і знатні люди і простий народ користувалися лазнею.
   Додано: 26.04.2013

8: Газон восени
У вересні проводиться остання стрижка і обрізка дерев, а також посадка рослин, які навесні будуть нас радувати своїм ростом і цвітінням. Але дуже важливе місце серед них займають газони в садах і парках.
   Додано: 25.04.2013

9: Туалет для дачі
Дачний туалет - це компактне споруда для забезпечення гігієнічних потреб людини поза стінами міського житла. сучасному світі вимоги до дачного туалету змінилися, тепер народ хоче бачити в цій назві щось більше, ніж просто вигрібна яма накрита похилої хатинкою з дирьямі в стіні. Приємні на вигляд туалетні будиночки з відсутністю специфічного запаху - ось нинішній запит на дачний туалет Дачний туалет - життєва необхідність.
   Додано: 25.04.2013

10: Газон взимку
При вирощуванні газону у Вас можуть виникнути різноманітні проблеми. Найчастіше це, якісь незначні проблеми, які не вимагають у вирішенні великих зусиль. Якщо Ви будете виконувати всі правила і вимоги по догляду за газоном, у Вас все вийде. Перед тим як готувати газон до зими і встановлювати сніговий покрив Перевірте чи всі для цього готове, що б навесні не виникло зайвих проблем.
   Додано: 25.04.2013

[1] [2] [3] [4]

   2013