404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Будівництво турецької лазні
Турецька лазня - хаммам - порівняно з іншими типами парних володіє найвищою відносною вологістю, близькою до 100%. Саме з цього вона і називається - парна хамам: в приміщення подається пара необхідної температури близько 45 ° С.

Коптильня
Процес копчення являє собою процедуру витримування коптімого продукту в середовищі диму. Джерелом диму служать тліючі шматочки (тріска) деревини різних порід.

Догляд за газоном
Не секрет, що кожен садівник мріє про бездоганну газоні, який буде радувати всіх своїм зовнішнім виглядом. Але догляд за газоном вимагає великої кількості уваги, так як якщо його не надавати можуть виникнути різноманітні проблеми, згодом, яких Ваш газон втратить свій прекрасний і здоровий зовнішній вигляд. Тому необхідно проробляти додаткові профілактичні роботи, які допоможуть покращити вигляд Вашого газону і не доведуть його до поганого стану.

Газон восени
У вересні проводиться остання стрижка і обрізка дерев, а також посадка рослин, які навесні будуть нас радувати своїм ростом і цвітінням. Але дуже важливе місце серед них займають газони в садах і парках.

Будівництво російської лазні
Коли саме будівництво лазні набуло широкого поширення сказати складно, археологи знаходять останки банних споруд по всій земній кулі. Достовірно відомо, що досить широко будівництво лазні на Русі здійснювалося вже в V-VI століттях. І князі, і знатні люди і простий народ користувалися лазнею.


   2013