404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Види газонів
У наш час існує декілька видів газону, наприклад, партерний, спортивний, звичайний, парковий, луговий. Партерний газон є основною частиною парадного квітника. Вирощуючи партерний газон, пам'ятайте, що площа цього газону повинна бути істотно більшою порівняно з квітковими композиціями. Якість газону має бути високим, він повинен бути оксамитовим, рівномірним в кольорі, при цьому мати гладку поверхню і щільно посаджену, низьку траву.

Газон рулонний
У наш час в Україні існує безліч різноманітних виробництв з виготовлення рулонного газону. Частина з них вже давно на ринку продажу, ну а частина поки ще в розробці.

Перебудова старого будинку
Реконструкція старих будівель, житлових будинків і приміщень - це комплекс ремонтно-будівельних робіт, спрямованих на перебудову будівель, будинків і приміщень з метою підвищення їх місткості, комфорту, зовнішнього вигляду і т.

Погреб.Вентіляція льоху
Вентиляція погребів і підвалів - одне з найбільш важливих умов ефективного їх використання. З одного боку, непровітрюваному приміщенні з застійним повітрям овочі гниють. З іншого боку, за наявності протягів коренеплоди всихають. З цієї причини необхідно налагодити такий повітрообмін, щоб у погребі створювався нормальний температурно-вологісний режім.

Догляд за газоном
Не секрет, що кожен садівник мріє про бездоганну газоні, який буде радувати всіх своїм зовнішнім виглядом. Але догляд за газоном вимагає великої кількості уваги, так як якщо його не надавати можуть виникнути різноманітні проблеми, згодом, яких Ваш газон втратить свій прекрасний і здоровий зовнішній вигляд. Тому необхідно проробляти додаткові профілактичні роботи, які допоможуть покращити вигляд Вашого газону і не доведуть його до поганого стану.


   2013