404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Строительство турецкой бани
Мы редко задумываемся, получая удовольствие от банной процедуры, о том, какое она влияет оказывает на наш организм. А воздействие это глубинное, комплексное: сочетание жара и холода во время контрастных процедур в бане, массаж, ароматерапия, специальными составами очищение тела.

Будівництво турецької лазні
Турецька лазня - хаммам - порівняно з іншими типами парних володіє найвищою відносною вологістю, близькою до 100%. Саме з цього вона і називається - парна хамам: в приміщення подається пара необхідної температури близько 45 ° С.

Коптильня
Процес копчення являє собою процедуру витримування коптімого продукту в середовищі диму. Джерелом диму служать тліючі шматочки (тріска) деревини різних порід.

Буріння свердловин на воду
Насамперед, це дуже комфортно і економічно вигідно. Технологія видобутку води не стоїть на одному місці і слідом за постійно зростаючим попитом на буріння водяної свердловини шукаються нові технології видобутку води з глибин землі таким чином, щоб вартість буріння свердловин на воду зменшилася без шкоди на її якості.

Автономна каналізація
Автономна каналізація, в якій задіяні очисні споруди - це надійна автономна каналізація. Автономна каналізація призначена для житлових і нежитлових приміщень, в яких проживає або працює від 3 до 70 осіб.


   2013