404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Грибівництво

Останнi доданi статтi


1: Опеньок весняний
Опеньок весняний. Ро-іншому жетот гриб називають Коллібія дуболюбівая, Коллібія звичайна, або грошик звичайна. Опеньок весняний  або Коллібія дуболюбівая - шірокораспространенние гриб.
   Додано: 29.04.2013

2: Поплавок шафранний
Капелюшок : при ранньому віці вона гладка, колокольчатая, з їли помітними по краю рубчиками. З віком стає щільніше і і приймає опуклою вигляд а потім плоско або плоско-увігнутої, колір грибний капелюшки змінюється від жовтуватого кольору до яскраво-оранжевого, капелюшок у загальному від 6 до 12 см в діаметрі  М'якоть:  тендітна, білувата, без особливого запаху, дуже ніжна.
   Додано: 28.04.2013

3: Міфи про гриби
У ліс ходити - вовків не боятися .
   Додано: 28.04.2013

4: Коллібія
Синоніми - Коллібія лесолюбівая, дуболюбівая, дібровна, опеньок весняний, грошик звичайна. З сімейства тріхоломових (Tricholomataceae). Капелюшок діаметром 2-6 см, жовтувато-буро з вохристо-рожевим відтінком, вицвітає, плоско-опукла, - потім розпростерта.
   Додано: 28.04.2013

5: Білий гриб березовий
Білий гриб березовий . Білий гриб  - шедевр природи, недарма в народі йому дано назву «цар грибів». Не випадково у грибників найважливішим показником успіху служить кількість білих грибів, зібраних протягом дня.
   Додано: 28.04.2013

6: Вирощування опеньків в домашніх умовах
Вирощування опеньків в домашніх умовах . Опеньки, як і інші їстівні гриби, придатні для штучного культивування користуються популярністю у грибівників. Вирощувати опеньків в домашніх і промислових умовах можна як літній опеньок, так і зимовий. Літній опеньок культивують на деревних відходах, пнях, деревних отрубках, гілках. Для вирощування зимового гриба потрібні спеціальнооборудованние приміщення: підвали, погреби, ангари, бокси, в ?
   Додано: 28.04.2013

7: Технологія вирощування гливи відео
Технологія вирощування гливи для любителів: Дана технологія одна з найпростіших, але при цьому і довльно ефективна. Для вирощування гливи в якості харчування грибів використовується солома або лушпиння соняшника. У виварку (50л) на 2/3 об'єму заливається вода, ставиться на вогонь і доводиться до кипіння. Потім у каструлю засипається:  1.-лушпиння - доводиться до кипіння і кип'ятити 40 хв.
   Додано: 28.04.2013

8: Вирощування білих грибів
Вирощування білих грибів . Існує три способи вирощування білих грибів на присадибній ділянці, які ми і пропонуємо вашій увазі.  Перший спосіб полягає в наступному: готується водний споровий розчин, для чого використовуються переспілі грибні капелюшки, які подрібнюють, заливають теплою водою і ретельно збовтують.
   Додано: 28.04.2013

9: Мухомор сіро-рожевий
Мухомор сіро-рожевий . Синонім - мухомор червоніючий. З сімейства аманітових (Amanitaceae). Капелюшок діаметром 3-10 см, сіро-рожева, спочатку округло-яйцеподібна, потім розпростерта, покрита сірими пластівцями, у сиру погоду слизова.
   Додано: 28.04.2013

10: Білий гриб ялиновий
Білий гриб ялиновий . Виростає в ялинових лісах. Зустрічається і в листяних або змішаних лісах. Білий гриб ялиновий - капелюшок діаметром 6-25 см, спочатку біла або білувата, пізніше коричнева, з віком темно-бура, колір нерівномірний, з білими розмитими плямами. Спочатку злегка опушена, потім гола, гладка або зморшкувата. Напівкругла, потім опукла і, нарешті, плоска або подушковидна.
   Додано: 27.04.2013

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]

   2013