404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Устричний гриб
Устричний гриб . Глива звичайна (Pleurotus ostreatus), відноситься до роду глива, сімейства рядовкових, має другу назву - устричний гриб . Гриб має білий споровий порошок. Платівки молодого гриба - білі, потім стають коричневими. Платівки вигнуті. Устричний гриб  росте на пнях, стовбурах, на живих ослаблених і сухостійних деревах різних листяних порід Капелюшок 3-17 см у діаметрі, округла, випукла або шіроковоронковідная, часто ексцентрична, неслізістая, гладка, волога, спочатку темно-бура, потім попелясто-сіра, до зрілості може ставати жовтуватою.

Гриб Гігрофор
Гриб Гігрофор . Гігрофор (лат. Hygrophorus) - рід пластинчастих грибів сімейства Гігрофорових. У цей рід входять гриби з плодовими тілами середнього (рідко великого) розміру і опуклими слизовими капелюшками неяскравою або білуватою забарвлення. Гігрофор пізній Капелюшок : невелика, діаметром 2-4 (6) см, опукла, з загорнутим краєм, пізніше - розпростерта, втиснута з прямим або опущеним (у суху погоду з піднятим) краєм, гладка, слизова, оливково-бура або жовто-оливково-коричнева часто зі світлим жовтим краєм, трохи вицвітає, в суху погоду - коричнево-бура.

Гриб каштановий
Гриб каштановий. Так званий - Заячий гриб. Поширений переважно в південній частині лісової зони країн СНД. Трапляється зрідка і не дуже густо. Росте на піщаному грунті, під дубами в листяних і змішаних, широколистяних і сосново-дубових лісах, частіше на узліссях, віддає перевагу піщані грунти, з липня по жовтень. Гриб осінній, найбільше його буває в кінці серпня і у вересні.

Вирощування шампіньйонів відео
Печериця двуспоровий - найбільш поширений вид, крім нього в штучних умовах вирощують печериця двукольцевой, луговий, польовий. За кольором капелюшка печериці ділять на кілька груп: білі, не зовсім білі, кремові і коричневі. М'якоть капелюшки білувата, щільна, соковита. Ніжка досягає висоти близько 6 см, вона гладка, циліндрична, звужується до основи, під капелюшком червонувата має кільце.

Мухомор сіро-рожевий
Мухомор сіро-рожевий . Синонім - мухомор червоніючий. З сімейства аманітових (Amanitaceae). Капелюшок діаметром 3-10 см, сіро-рожева, спочатку округло-яйцеподібна, потім розпростерта, покрита сірими пластівцями, у сиру погоду слизова.


   2013