404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Печіночниця звичайна
Печіночниця звичайна . З сімейства фістулінових (Flstulinaceae). Печіночниця звичайна росте на свіжих дубових пнях і на живих старих дубах, частіше  всього в дуплах і біля основи стовбурів поодиноко або зрощеними по 2-3 з другої половини липня і до перших заморозків.

Напівбілі гриб
Напівбілі гриб . Росте у хвойних або ж дубових лісах, є теплолюбних виглядом. Цей гриб воліє вапняні грунту. Капелюшок напівбілого гриба діаметром 5-20 см, у грибів молодих вона опукла, потім розпростерта або подушковидна.

Гриб козляк
Гриб козляк  - трубчастий гриб роду Маслюк. Капелюшок плоско - опукла, по краях більш тонка і хвиляста, до 12 сантиметрів у діаметрі. Жовто - бура або руда.

Визначення грибів
Визначення грибів . Одним з найважливіших ознак, характерних для грибів, є відсутність в їх клітинах зеленого пігменту - хлорофілу, внаслідок чого гриби не можуть самостійно створювати з вуглекислоти та води необхідні для їх живлення органічні речовини. Будучи не здатними до автотрофного харчування, гриби повинні харчуватися за рахунок органічної речовини, беручи його від інших живих або мертвих організмів, звідки і відбувся поділ грибів на паразитів і сапрофітів.

Синяк гриб
Синяк синонім - дубовик поширений на території України, його також називають в інших місцевостях: касік, подгорошніком, поддубовіком, глухим боровиком, синцем. Синяк на вигляд - прям справжній білий гриб, особливо якщо в молодому віці.


   2013