404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Оленячий гриб
Плюта оленячий  (лат. Pluteus cervinus) - їстівний гриб з роду Плюта сімейства Pluteaceae. Оленячий гриб  або Плюта оленячий мабуть отримав свою назву за те, що охоче поїдається оленями або за колір капелюшки (оленячий колір). Це їстівний гриб четвертої категорії вживається у свіжому вигляді, а також солоним, маринованим або вареним, придатний для сушіння.

Плюта
Плюти  (лат. Pluteus) - рід грибів сімейства Плютеевие (Pluteaceae) порядку агарикових (Agaricales). В якості російських назв роду використовуються також назви Плютеус і плутеус.

Меланолеука
Меланолеука (також меланолевка; лат. Melanoleuca) - рід грибів-базидіоміцетів з сімейства рядовкових (Tricholomataceae). Капелюшок з сухою гладкою поверхнею. Гіменофор пластинчастий, пластинки приросли до ніжки або трохи нізбегающіе на неї, білого або рожево-жовтуватого кольору.

Правила безпеки при заготівлі грибів
Правила безпеки при заготівлі грибів. Гриби - це велика у природі група живих організмів. У біології все багатство форм життя ділять на три царства - царство рослин, царство грибів і царство тварин.

Гриб зеленушка фото
Гриб зеленушка : гриб роду Тріхолома.Основние відмітні ознаки - жовтий колір, виїмчасті платівки, росте під сосною Капелюшок діаметром 4-10 см, опукла, клейка, колір варіюється від світло-жовтого до жовто-коричневого. Капелюшок буває забарвлена ?


   2013