404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Гриб козляк
Гриб козляк  - трубчастий гриб роду Маслюк. Капелюшок плоско - опукла, по краях більш тонка і хвиляста, до 12 сантиметрів у діаметрі. Жовто - бура або руда.

Красноголовець
Красноголовець ще називають, Обабка, красноголовік, або Осиновик. Красноголовець, проростає в змішаних лісах, його красноголовік пов'язана з осикою, дуже часто красноголовець знаходять саме в поблизу осик або в осикових лісах. Красноголовець має щільну м'якоть, кремезну ніжку з темними «лусочками» і, синіючі на розрізі і червонувато-оранжеве капелюшок.

Валуй, Бичок, Соплівік, Кулачок, Кульбік
Валуй, Бичок, Соплівік, Кулачок, Кульбік . Цей гриб з роду сироїжок помітний у лісі своєю блискучою, немов налаковані капелюшком в суху по ¬ році і липкою, слизової в сиру. Тільки що зірваний валуй (бичок) може мати неприємний запах, який повністю зникає після засолювання.

Ложноопенок
  Ложноопенок цегляно червоний фото Ложноопенок цегляно червоний (фото) Фото  Ложноопенок цегляно червоний Знімок  ложноопенка цегляного червоного Ложноопенок серопластінчатий фото: Сімейство : Строфаріевие, Strophariaceae. Місце життя : Гриб росте на пнях, гниючої деревині хвойних дерев, на рівнині і в горах.

Промислове вирощування грибів
Промислове вирощування грибів . Для любителів, які будуть вирощувати гриби тільки для власних потреб, не потрібні ніякі документи. Достатньо мати відповідне приміщення, субстрат для вирощування і міцелій грибів.


   2013