404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Паутінник
Паутінник . Рід грибів Паутінник (Cortinarius) тільки в нашій країні нараховує більше 40 видів. З них тільки два - Паутінник чудовий і Паутінник водянисто-блакитний вважаються їстівними. Велика частина Паутінник неїстівні, і близько десятка отруйні. Тому можна сміливо рекомендувати не збирався ці гриби.

Гриб підберезник фото
Гриб підберезник фото . Росте в листяних і змішаних лісах під березами. Зустрічається часто і рясно з кінця травня до пізньої осені. Капелюшок до 20 см в діаметрі, спочатку опуклий, потім подушковидна, біла, жовтувата, бура, коричнева, іноді майже чорна. М'якоть біла, на розрізі рожевіє, темніє або не змінюється, без особливого смаку і запаху.

Псатірелла
Псатірелла  це гриб родa Псатірелла (Psathyrella) сімейства Навознікових (Coprinaceae). Їстівність гриба псатірелли спірна, найчастіше він вважається неїстівним, але інколи - умовно-їстівних, придатний до вживання в їжу після ретельної кулінарної обробки. Цей гриб досить складно відрізнити від його родинних видів, тому збирати гриб псатіреллу не рекомендується.

Ложноопенок
  Ложноопенок цегляно червоний фото Ложноопенок цегляно червоний (фото) Фото  Ложноопенок цегляно червоний Знімок  ложноопенка цегляного червоного Ложноопенок серопластінчатий фото: Сімейство : Строфаріевие, Strophariaceae. Місце життя : Гриб росте на пнях, гниючої деревині хвойних дерев, на рівнині і в горах.

Вирощування опеньків в домашніх умовах
Вирощування опеньків в домашніх умовах . Опеньки, як і інші їстівні гриби, придатні для штучного культивування користуються популярністю у грибівників. Вирощувати опеньків в домашніх і промислових умовах можна як літній опеньок, так і зимовий. Літній опеньок культивують на деревних відходах, пнях, деревних отрубках, гілках. Для вирощування зимового гриба потрібні спеціальнооборудованние приміщення: підвали, погреби, ангари, бокси, в ?


   2013