404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Овочівництво

Останнi доданi статтi


1: Самі врожайні сорти огірків
Багато хто з городників аматорів уже давно почав підготовку до нового сезону. Всього цікавить городників на початку сезону, що вирощувати, на що зробити ставку. Інформація про найцікавіші сорти та гібриди огірків допоможе вам зробити правильний вибір в морі пропозицій.  В Україні сьогодні швидкими темпами відроджується переробна промисловість, тому стрімко збільшується потреба в корнішонного огірку.
   Додано: 29.04.2013

2: Кольоровий картоплю
В останні роки все більшої популярності серед картопляних гурманів набувають сорти картоплі з різнокольоровою м'якоттю. Найбільш поширеними на прилавках супермаркетів є імпортовані з Європи бульби фіолетового забарвлення, рідше синього і червоного. Для України це ще диво, однак у таких країнах як США, Франція, Нідерланди, Шотландія, Швеція, Німеччина та ін .
   Додано: 29.04.2013

3: Сорти огірків
За своїм використання сорти огірків поділяються на консервні (для засолювання або маринування), салатні та універсальні.
   Додано: 29.04.2013

4: Спаржа рецепти
Спаржа рецепти. У статті наведені всі найбільш поширених рецепти спаржі , але спочатку хочеться сказати пару слів про те  як приготувати спаржу. Наприкінці статті відео спаржа рецепти. Як же правильно готувати спаржу? Перед приготуванням потрібно відрізати жорсткі підстави пагонів, а білу спаржу також очистити від шкірки ножем для овочів, каккартофель) і обполоснути спаржу холодною водою.
   Додано: 29.04.2013

5: Кавун жовтий
Вперше кавуни почали культивувати в Давньому Єгипті. В умовах спеки, кавун, що складається на 92% з води, був одним з найбільш затребуваних сільськогосподарських культур. Його зображення були виявлені на стінах найдавніших єгипетських будов.
   Додано: 29.04.2013

6: Кавун вогник
Кавун вогник.  У цій статті ми поговоримо з Вами про кавунах. Яке літо без солодкого соковитого кавуна? Ця ягода (так, так, саме ягода) не тільки володіє відмінними смаковими якостями але і ще досить корисна. І основна увага сьогоднішньої розмови я хочу пріделеть сорту вогник.
   Додано: 29.04.2013

7: Кавун холодок
Сорт кавуна Холодок виведений шляхом схрещування 3-х сортів на базі ГНУ Биковська баштанна селекційна дослідна станція (Волгоградська область).
   Додано: 29.04.2013

8: Капуста вирощування розсади. Висадка розсади капусти.
Капуста вирощування розсади.  Особливості підготовки розсади капусти. Білокачанну капусту обробляють в основному розсадним, частково безрассадним способом. Залежно від скоростиглості сортів розсаду вирощують у різних спорудах різними способами. Розсаду ранньої кочанної і кольорової капусти отримують зазвичай у нагрітих плівкових теплицях з застосуванням горщиків або кубиків, з пікіровкою або без неї.
   Додано: 28.04.2013

9: Вибір ділянки під капусту
Вибір ділянки під капусту . Місце у сівозміні. Агротехніка ранньої, середньої та пізньостиглої капусти істотно розрізняється. При обробітку ранньої капусти всі прийоми агротехніки спрямовано на отримання можливо раннього врожаю, при вирощуванні пізніх сортів - на отримання максимального врожаю високої якості, придатної для переробки або тривалого зберігання.
   Додано: 28.04.2013

10: Капуста в городі
Вирощувати капусту в городі треба на тих ділянках, де в найближчі 3 роки не вирощувалися капустяні культури (капуста, редис, редька, бруква, турнепс, ріпа, гірчиця). По перше, такий сівозміну потрібен для запобігання розмноження шкідників і хвороб, у других, культури одного сімейства виносять з грунту одні й тже поживні речовини.
   Додано: 28.04.2013

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]

   2013