404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Корисні властивості кавуна
Корисні властивості кавуна. Всі ми чекаємо настання літа, так як в цю пору наш організм має можливість отримати масу корисних вітамінів, які необхідні нам для нормального існування. У літній період безліч різних ягід, овочів і фруктів допомагають нам поповнювати організм корисними речовинами.

Зберігання баклажанів
Баклажани були завезені в Європу з Південної Азії в XVI столітті і довгий час культивувалися як декоративну рослину.

Біологічні особливості кавуна
Біологічні особливості кавуна , ботанічна характеристика. Кавун звичайний однорічна трав'яниста рослина сімейства Гарбузові Баштанна культура. Плід кулястої, овальної, уплощенной або циліндричної форми; забарвлення кори від білої і жовтої до темно-зеленою з малюнком у вигляді сітки, смуг, плям; м'якоть рожева, червона, малинова, режебелая і жовта. В даний час вирощується в 96 країнах світу в більш ніж 1200 різновидах.

Кавун складається з води на ...
Кавун - дієтичний продукт, який не має практично ніяких протипоказань до вживання. На 80% кавун складається з води, тому він відмінно втамовує спрагу і дарує відчуття прохолоди.

Засолка огірків
Засолка огірків на зиму проводиться різними способами: холодним, гарячим, а також у банках, відрах, бочках і т.д. Рецепти засолювання огірків відрізняються один від одного складом зелені, прянощів, і кількістю солі, в результаті чого овочі виходять малосольними або міцно солоними.  Що залишився розсіл після засолу огірків і вживання їх в їжу також можна використовувати при приготуванні рассольников, супів, щей, солянок, тому що в ньому міститься просто величезна кількість вітамінів і мінеральних речовин.


   2013