404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Як вибрати кавун
Щоб кавун доставив радість і задоволення, треба пам'ятати: кращий час для покупки кавуна в Росії - це кінець літа та осінь. Перш за все потрібно вибрати місце покупки. Повірте, кавуни дуже добре вбирають в себе всілякі шкідливі речовини! Тому не слід купувати кавун у курній дороги - ви тільки подумайте, скільки поганих речовин з навколишнього атмосфери вберуть вони через шкірку!

Цукрова кукурудза
Кулінарні можливості кукурудзи досить великі. Щойно зібране качани вживають в їжу у відвареному вигляді. Для тривалого зберігання їх можна заморозити. Консервовані зерна кукурудзи використовують для приготування салатів, перших і других страв.

Цибуля порей
Цибуля-порей.  Батьківщиною цибулі-порею є Середземномор'я. У нашій країні в основному його вирощують у південних районах. Цибуля-порей дворічна рослина, в перший рік утворюються лінійні, плоскі, довгі листя, а також потовщені помилкові стебла. На другий рік з'являються квіткові стрілки, висотою до 150см.

Кавун складається з води на ...
Кавун - дієтичний продукт, який не має практично ніяких протипоказань до вживання. На 80% кавун складається з води, тому він відмінно втамовує спрагу і дарує відчуття прохолоди.

Капуста вирощування розсади. Висадка розсади капусти.
Капуста вирощування розсади.  Особливості підготовки розсади капусти. Білокачанну капусту обробляють в основному розсадним, частково безрассадним способом. Залежно від скоростиглості сортів розсаду вирощують у різних спорудах різними способами. Розсаду ранньої кочанної і кольорової капусти отримують зазвичай у нагрітих плівкових теплицях з застосуванням горщиків або кубиків, з пікіровкою або без неї.


   2013