404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Ранні сорти огірків
Огірки без сумніву можна віднести до однієї з найбільш ранніх культур. На 30-35 день після появи сходів починається активне цвітіння рослини, а початок формування першого зеленця відбувається починаючи з 10-12 дня.

Хвороби капусти
Головна складність при захисті капусти від хвороб пов'язана з тим, що отрутохімікатами обробляти капусту вкрай небажано на будь-якій стадії її розвитку (правда, деякі препарати можна закладати в грунт), а після зав'язування качана і зовсім категорично заборонено, тому що отруйні речовини можуть накопичуватися в її листках, тоді як менш шкідливі для людини засоби і проти хвороб капусти, як правило, менш дієві.

Боротьба з хворобами томатів
Боротьба з хворобами томатів.  У статті докладно описані хвороби томатів а також боротьба з хворобами томатів. До кожного опису захворювання додається фото хвороби томатів.

Добрива для капусти
Добрива для капусти. Капуста споживає велику кількість елементів мінерального живлення з грунту, особливо азоту, фосфору і калію. Вимогливість до мінеральних добрив капусти різних за скоростиглістю груп сортів капусти неоднакова.

Капуста в городі
Вирощувати капусту в городі треба на тих ділянках, де в найближчі 3 роки не вирощувалися капустяні культури (капуста, редис, редька, бруква, турнепс, ріпа, гірчиця). По перше, такий сівозміну потрібен для запобігання розмноження шкідників і хвороб, у других, культури одного сімейства виносять з грунту одні й тже поживні речовини.


   2013