404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Сорти дині
Диня  - дуже теплолюбна культура. Кращі результати можна отримати при вирощуванні дині в Середній смузі в теплиці, використовуючи розсадний спосіб.

Сорти кавунів
В даний час ринки рясніють розмаїттям сортів кавуна . Кожен сорт по-своєму унікальний, вони бувають як різної форми та кольору, так і відрізнятися смаковими якостями м'якоті і її відтінками - від криваво червоного - до жовтуватого. Сорти кавунів залежать і від географії їх зростання. На наших столах частіше за все ми бачимо астраханський сорт кавунів.

Диня вирощування
  Висаджену в теплицях розсаду треба забезпечити достатньою ко л ічеством світла, для чого використовують лампи денного освітлення. Без них і молоді і дорослі рослини можуть витягатися в довжину, знижуючи продуктивність. У віці 3 тижнів розсаду висаджують в теплицях.

Зимова культура ранньої капусти
Зимова культура ранньої капусти. У Криму, на Кавказі, особливо широко в Азербайджані і в Дагестані, отримують капусту в ранні терміни, вирощуючи її в зимовий період.

Зимова посадка картоплі. Озимий картоплю.
Висадка картоплі в зимові місяці - ризикована справа, але це збільшує ранній урожай і прискорює терміни його надходження. Сприятливі грунтово-кліматичні умови півдня дозволяють у достатній кількості вирощувати урожай ранніх овочів і картоплі у відкритому грунті вже в травні.


   2013