404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Cвойства бобів
Батьківщина бобів - країни Середземномор'я, звідки овочева культура бобів з незапам'ятних часів поширилися на всю Європу, Африку та Азію.

Біологічні особливості кавуна
Біологічні особливості кавуна , ботанічна характеристика. Кавун звичайний однорічна трав'яниста рослина сімейства Гарбузові Баштанна культура. Плід кулястої, овальної, уплощенной або циліндричної форми; забарвлення кори від білої і жовтої до темно-зеленою з малюнком у вигляді сітки, смуг, плям; м'якоть рожева, червона, малинова, режебелая і жовта. В даний час вирощується в 96 країнах світу в більш ніж 1200 різновидах.

Як зберігати кавуни
Для зберігання кавуна свіжим, слід вибирати пізні сорти. При виборі огляньте кавун, щоб на ньому не було тріщин, вм'ятин, подряпин і інших пошкоджень. Це найголовніше, кавун повинен залишатися цілісним. Тепер варто визначитися, як і де його зберігати.   Приміщення для зберігання має бути добре провітрюване, сухе і темне.

Збір перцю
Механізація збирання солодкого перцю. Прівиращіваніі солодкого перцю використовують ті ж машини і знаряддя, які застосовують при обробітку томата.

Зрошення капусти
Зрошення капусти. Оптимальною для ранньої, а також кольорової капусти є вологість грунту не нижче 80% ППВ протягом усієї вегетації. Для середньо-і пізньостиглих сортів припустима помірна вологість грунту (70-75% ППВ) на початку вегетації, яка сприяє кращому розвитку кореневої системи і проникненню її в більш глибокі шари.   Для хорошої приживлюваності розсаду висаджують з підливою, а після посадки проводять послепосадочний полив нормою 150-200 м3 в центральних районах країни і 250-300 м3 на 1 га у південних.


   2013