404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Хвороби томатів
Хвороби томатів . Однією з найбільш поширених хвороб томатів є фітофтороз, от про нього ми зараз і поговоримо. Фітофтороз томатів фото зліва. Також у статті наведені інші хвороби томатів , які часто не дають нам спокою і знищують врожай.

Сорти дині
Диня  - дуже теплолюбна культура. Кращі результати можна отримати при вирощуванні дині в Середній смузі в теплиці, використовуючи розсадний спосіб.

Корисні властивості кавуна
Корисні властивості кавуна. Всі ми чекаємо настання літа, так як в цю пору наш організм має можливість отримати масу корисних вітамінів, які необхідні нам для нормального існування. У літній період безліч різних ягід, овочів і фруктів допомагають нам поповнювати організм корисними речовинами.

Як сіяти спаржу
Як сіяти спаржу. Спаржа - культура непроста, обробіток її вимагає часу і терпіння, цим пояснюється висока ціна продукції. Спочатку вирощують розсаду, потім її дворічні рослини пересаджують в удобрені органікою траншеї.

Ботанічна характеристика перцю
Ботанічна характеристика перцю.  Перець обробляють як однорічна рослина, в тропічних країнах він може бути багаторічним. Стебла біля основи дерев'янисті, округлі, вище - трав'янисті, 4-5-Гранпа, висотою 20-125 см. Галуження дихотомічне, рідко просте. Квіти і плоди утворюються в розгалуженнях стебла. Листя одиночні або зібрані у вигляді розеток, з довгими черешками, формою від яйцевидних до ланцетовідних, від світло-до темно-зеленого забарвлення.


   2013