404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Інкубація перепелиних яєць
Інкубація перепелиних яєць - яйця для інкубатора. Для отримання інкубаційних яєць самок розміщують разом з самцями у співвідношенні 1:2 - 1:4. Іноді при проведенні племінної роботи самок і самців містять окремо, для спарювання самку на 10-15 хвилин підсаджують до самця, потім через деякий час це ж проробляють з іншою самкою і т.

Голуби віденські
Голуби віденські . Віденський голуб був виведений в Австрії шляхом схрещування завезених з Італії флорентійських голубів з нюрнберзькими багдетамі і нині вже майже зниклої породою - турецьким голубом. Виникла таким чином порода збереглася як тип, що увібрав у себе багато ознак, що успадкував гарний малюнок і колір оперення і відмінні м'ясні якості.

Німецький барабанщик
Німецькі барабанщики . Виведено на початку XX ст. у Німеччині від бухарських трубачів-барабанщиків. Вони більші польового голуба (довжина птахів 36-40 см), м'ясисті, з довгим оперенням, низькою і прямий посадкою.

Яєчні породи курей
Яєчні породи курей мають високу продуктивність яєць. Яйця починають нести в 4-5-місячному віці. У них невелика маса тіла в порівнянні з м'ясними породами курей, щільно прилягає оперення.

Інкубатор своїми руками з холодильника | Вдео
Інкубатор своїми руками з холодильника . Саморобний інкубатор часто застосовується в господарствах аматорів через свою бютжетності.


   2013