404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Особливості вирощування курчат-бройлерів
Особливості вирощування курчат-бройлерів. М'ясо бройлерів є дієтичним продуктом харчування, має більш високими смаковими та поживними властивостями в порівнянні з м'ясом дорослої птиці. Для вирощування бройлерів використовують породи м'ясних курей.

Індичка
Індичка стала дивним відкриттям для європейців, вперше ступили на землі Нового світу. Дивовижна птах індичка, або як її ще називають «заморська курка» з розкішним оперенням довелося європейцям за смаком. І вже в 1520 році індичок завезли до Іспанії, звідти вони поширилися і в багато інших європейських країн. На сьогоднішній день домашніх порід індичок виведено небагато. Головна відмінність між породами індичок полягає у забарвленні оперення.

Кури брама ВІДЕО
Кури брама відео . Нижче Ви можете подивитися відео за курей Брама. Відео кури брама змонтовано з фотографій однієї жінки птахівника.

Вирощування бройлерів. Престартерних комбікорм для курчат-бройлерів.
Розведення курчат-бройлерів завжди відрізнялося від інших галузей АПК високою економічною ефективністю та швидкою оборотністю активів, що і дозволило птахівницьким підприємствам в останні роки активно рости, розвиватися, забезпечувати споживача вітчизняним м'ясом птиці і навіть будувати стратегічні плани з експорту продукції на найближчі 3-5 років .

Мікроклімат пташника | Мікроклімат курника
Здоров'я курей, їх продуктивність, використання корму багато в чому залежать від мікроклімату приміщення, в якому вони міститься.


   2013