404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Розведення цесарок
Розведення цесарок. Цесарка (Numida meleagris) - домашня птиця общепользовательного напрямки родом із Західної Африки. Вони відрізняються високою якістю яєць і м'яса. В даний час цесарок розводять у більшості європейських країн і в Сполучених Штатах.

Голуби дутиша
Голуби дутиша . Дана порода отримала свою назву завдяки здатності птахів роздувати зоб до дуже великих розмірів. . Дутиша були виведені в Бельгії та Голландії ще в XVI ст. і завжди були дуже популярні у голубівників. Птахи породи дутиша мають дуже слабкі льотні якості. Їх розводять як декоративних через незвичайного зовнішнього вигляду. Представників цієї лінії розводять в багатьох країнах, тому існують такі різновиди: англійські, Гентський, померанські, саксонські, норвезькі, старонімецькі, староголландекіе, чеські ставакі, Тюрінгський, угорські, аахенської та ін Серед дутиша їсти птиці з опереними ногами і голоногі.

Полтавські кури
Полтавські кури  (м'ясо-яєчні породи курей) мають глиниста або «кукушечное» оперення. Полтавська порода курей широко поширена. Робота з удосконалення цієї породи проводилася на Україні з 1951 року як з яєчними курми, спеціалізовані за яєчної продуктивності кілька ліній.

Перепелине м'ясо
Перепелине м'ясо , перепелині яйця і навіть шкаралупа яєць відносяться до найцінніших дієтичних і оздоровчим продуктам. Про їхню користь і унікальних властивостях людству відомо з давніх часів, вони застосовуються в східній і народній медицині при лікуванні багатьох хвороб, а також в косметології. «Царська їжа» - ніжне, соковите і ароматне перепелине м'ясо володіє чудовим смаком, має високу калорійність (в 5 разів вище, ніж у курки), перевершує кролятину й курятину за поживними, смаковими і дієтичним якостям.

Вирощування гусенят на м'ясо
Вирощування гусенят на м'ясо . Залежно від економічних і природно-кліматичних умов господарства застосовують безвигульне (інтенсивну) або вигульний пасовищних систему вирощування гусенят. Вирощування гусенят на м'ясо інтенсивним способом при цьому гусенят утримують у закритих приміщеннях на підлогах з глибокою підстилкою, на сітчастих або планчатих підлогах, а також иа підлогах з використанням соляріїв.


   2013