404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Вирощування гусей породи Лінда
Всі про гусей та іншої домашньої птиці на сайті Птах-Ру Ліндовская порода гусей затверджена в 1994 році. Виведена на базі горьківською породи гусей методом індивідуальної селекції двох основних ліній - батьківській і материнській. При селекції батьківській лінії (Т) основна увага приділялася живій масі дорослої птиці, швидкості росту молодняку ??і, спермопродукції гусей і здатності передавати високу швидкість росту молодняку ??потомству.

Порода індичок
Порода індичок, фото індичок . До Європи вперше індички були завезені іспанцями. Індички швидко поширилися по всій європейській території і в даний час породи індичок розлучаються майже на всіх континентах земної кулі.

Вирощування молодняку ??гусей
У процесі вирощування гусенят істотно змінюється їх вага, об'єм, лінійні проміри. (Фото гусенят ліворуч, гусенята фото) Ріст і розвиток гусенят.

Бійні голуби відео
Бійні голуби - це велика група голубів, які підкорили багатьох голубівників своєї привабливою зовнішністю, прекрасними льотними здібностями, своєю невибагливістю. Крім того, ряд порід бойних голубів крім, своїх льотних якостей, володіє великою декоративністю: різноманітністю пір'яних прикрас голови, ніг; існує велика кількість колірних варіантів, мастей голубів, різноманітність малюнків оперення, існує диференціація по довжині дзьоба, від короткого до дуже довгого.

Стейгер
Стейгер . Походження: Сілезія, Богемія і Моравія. Розвивається і вдосконалюється в Німеччині. Загальне враження: Подовжений, гладкий, але потужний середнього розміру дутиша з гордою, прямий стійкою, повинен бути приблизно на 2/3 довжини від голови до ніг, а залишилася 1/3 від ніг до кінчика хвоста. Ця порода має живу індивідуальністю. СТАНДАРТ Голова: Гладка; овальна, з плоским лобом.


   2013