404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Шовкові кури
Шовкові кури (декоративні породи курей) мають округлу форму тіла, яка надає птаху кремезний вид, чому в чималому ступені сприяє шовковисте оперення, що нагадує волосся; шовковистості сприяє і неміцний стрижень пір'я (таким чином, утворюється фігура, подібна фігурі карликових Кохінхіну); голова прикрашена зачесаним назад хохлом; особи курей темно-синє, гребінь червоно-синій, розовідний, мочки голубуваті.

Орловские кури | Орловська порода курей
Близька до групи бійцівських, а, саме малайських курей. Орловська - стара російська порода. Історія створення цієї породи налічує більше 200 років. Походження невідомо. Версії її походження: припускають, що порода виведена князем Орловим-Чесменским (звідси і її назва). Раніше була версія про азіатському походження. Орловские кури дуже стрункі (яєчні породи курей).

Англійська барабанщик
Англійська барабанщик . Виведений в Англії і описаний вже 1678 р. Барабанщики - окрема група декоративних голубів, що відрізняється незвичайним воркуванням. Крім звичного для нас, і звичайного для всіх голубів воркування, у барабанщиків є ще специфічне, яке називають торкутеніем. У кожного голуба свій голос і малюнок пісні, але в більшості випадків вона складається з коротких уривчастих "гуків", які зливаються в барабанну дріб.

Як відрізнити гусака від гуски
Як відрізнити гусака від гуски? - задаються питанням птахівники, дивлячись на стадо молодняка гусей. Адже за зовнішнім виглядом гуси мало чим відрізняються від гусок до певного віку. Найпростіший спосіб вирішення проблеми - запустити молодняк у водойму.

Голуби чайки
Голуби чайки - дуже живі й рухливі, але досить спокійно себе ведуть і швидко звикають до господаря. Ці голуби досить плідні, добре висиджують яйця, але з'явилися пташенят самі ніколи не вигодовують.  Голуби чайки відносяться в основному до декоративних птахам. Однак окремі особини серед них можуть непогано літати.


   2013