404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Вирощування гусенят з квочкою
Вирощування гусенят з квочкою . Зазвичай гуски починають насиджувати, коли знесуть досить яєць. Перший рік їх може бути близько 7, а надалі - від 10 до 15.

Розведення індички
Доросла індичка досягає у вазі в середньому 10-12 кг, перевершуючи за швидкістю зростання курей, гусей і качок. У молодої індички смачне ніжне м'ясо. Воно корисно не тільки дітям, а й людям похилого віку, а також тим, хто схильний до повноти.

Породи фазанів
У цій статті представлені одні з найвідоміших порід фазанів. Породи фазанів Ви можете бачити з фото і детальним описом. Сімейство Фазанові - є найбільшим із загону курячих.

Збір, обробка та зберігання перо-пухової сировини гусей
Збір, обробка та зберігання перо-пухової сировини. Пух і перо є цінною сировиною. Завдяки високим технологічним якостям гусяче перо-пухова сировина використовується для виготовлення теплого одягу, головних уборів, постільних речей.

Сідала, гнізда, клітки для курей
Для зручності обслуговування, чищення та дезінфекції сідала роблять розбірними. Під ними можна розмістити пометних шитий, з якого легше збирати і видаляти з пташника послід. Щит посипають шаром сухого піску або соняшникового лушпиння, дрібно різаною соломою або просто землею. Це полегшить прибирання, оскільки послід не прилипатиме до дощок, і його легко можна прибрати.


   2013