404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Кольорові голуби
Кольорові голуби . Польові кольорові голуби Походження: Німеччина. Загальне враження: кольорові голуби кілька кремезний, стійка низька, Голоногий або з патлами.

Мінорки
Мінорки (яєчні породи курей) виведені в Іспанії на острові Мінорки. Кури минорки мають чорний з темно-зеленим відливом колір пір'я, довгий тулуб, стрункі ноги, красивий довгий хвіст. Гребінь яскраво-крас-ний листоподібний, подовжені білі мочки. Мінорки добре несуться і взимку, і влітку. Мінорка невибагливої, вона прекрасно уживається на маленькому дворику.

Корми для качок
Зелені корми і коренеплоди. Качки більшу частину часу знаходяться на пасовищі біля водойм, якщо такі є. Якщо ж птахи утримуються у вольєрах, то їм згодовують свіжоскошену зелень, насипаючи її в годівниці. У зимовий період зелені корми може замінити трав'яний борошно з бобових і злакових трав, а також борошно з кропиви, багата каротином.

Кури орпингтон
Кури орпингтон (м'ясо-яєчні породи курей) - дорога порода курей. Порода курей орпингтон виведена в Англії птахівником Вільямом Куком і названа по імені його маєтку. Затверджена в 1886 році. У курей цієї породи тулуб і груди широкі, голова маленька, гребінь у формі листа і розовідний, вушні мочки червоного кольору, сережки округлої форми, маленьких розмірів. Ноги у блакитних і чорних курей мають чорний колір, у інших - біло-рожевий.

Чорні бородаті кури
Чорні бородаті кури (М'ясо-яєчні породи курей) вивели в Росії наприкінці минулого століття при схрещуванні порід віандот і Кревкер. Їх називали Галанов (голландська сажа), чорними бородатими або панськими курми. У деяких селах були звичаї, коли барин обдаровував селян-молодят куркою з півнем зі свого двору.


   2013