404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Білі широкогруді індички
Білі широкогруді індички виведені в США і є найбільш поширеною породою. Вони мають високі м'ясні якості, відрізняються швидким зростанням і великий яйценоскостью. Білі широкогруді індички вимогливі до умов утримання та годівлі.  Серед білих широкогрудих індичок виділені три основні різновиди: важкі, середні й легкі.

Породи фазанів
У цій статті представлені одні з найвідоміших порід фазанів. Породи фазанів Ви можете бачити з фото і детальним описом. Сімейство Фазанові - є найбільшим із загону курячих.

Німецький індіан
Німецький індіан.  Всі породи змінюються з часом. Усвідомлення цього, кожен підпише хто переслідує в області тваринництва, для зміни вимог до продуктивності порід, а також естетичне почуття і смак також змінюються з десятиліть і впливають фізичні характеристики учасників порід.

Інкубатор своїми руками з холодильника | Вдео
Інкубатор своїми руками з холодильника . Саморобний інкубатор часто застосовується в господарствах аматорів через свою бютжетності.

Кури Сусекс | Порода курей Сусекс
Сусекс (м'ясо-яєчні породи курей) порода курей м'ясо-яєчного напрямку продуктивності. Виведена у Великобританії (Суссекс) схрещуванням місцевих курей з доркінг, Корніш, білими Кохінхіну, Орпінгтон і брама.


   2013