404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Кольорові голуби
Кольорові голуби . Польові кольорові голуби Походження: Німеччина. Загальне враження: кольорові голуби кілька кремезний, стійка низька, Голоногий або з патлами.

Палевна узбецька порода індичок
Палевна узбецька порода індичок. Жива маса самок - 5,2 кг. Жива маса самців -9,3 кг. Молодняк у віці 16 тижнів важить: самки - 3кг, самці - 4,3 кг.

Купівля голубів
Купівля голубів нові породи, голубівники повинні враховувати місцеві природні і кліматичні умови, в яких будуть міститися птах. Так, навряд чи буде доцільно заводити високолітні птахів у тих районах, де дуже часто бувають тумани або дме сильний вітер. Якщо ж, наприклад, в голубниках, розташованих поблизу лісу починати розводити бескружних або бойних голубів, то це значить, що пернатим хижакам буде забезпечено стабільне корм.

Поїлки та годівниці для курей
Поїлки, годівниці і решті інвентар і обладнання повинні відповідати виду та віком птиці, бути міцними, зручними у використанні, легко очищатися і дезінфікуватися. Годівниці залежно від типу годівлі (вологими мешанками або сухими кормовими сумішами) можуть бути різними. Для вологих мешанок краще використовувати металеві, а для сухих кормосумішей, черепашок, крейди і гравію - дерев'яні годівниці.

М'ясо-яєчні породи курей
М'ясо-яєчні породи курей  є універсальними, через що саме їх найчастіше розводять у присадибному господарстві. М'ясо-яєчні кури витривалі, не так вибагливі до умов утримання, ніж кури яєчних і м'ясних порід, більш спокійні, для їх утримання немає необхідності будувати високі огорожі.


   2013