404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Яйця цесарки
Яйця цесарки  трохи дрібніше курячих. У порівнянні з курячими вони мають характерну грушоподібної форми, тупий кінець у них розширений, а протилежний - більш загострений. Яйця цього птаха коротше і ширше курячих, що надає їм значну механічну міцність. Яйця цесарок , важать 40-43 г, мають світло-коричневе забарвлення, шкаралупа у них товста і вельми міцна.

Польські голуби
Польські голуби - походження породи Польські голуби . Порода була виведена в Польщі в XIX в м Кракові і швидко завоювала популярність не тільки в цій країні, а й за кордоном, у тому числі і в Росії.

Вурбургскій дутиша
Вурбургскій дутиша . Походження: Нідерланди. Постава і Поведінка: невимушений, спокійний, цікавий і грайливий голуб; стоїть і рухається у вертикальному положенні; очі прямо над центром ніг.

Перепелині яйця - користь і шкода
Перепелині яйця - користь і шкода . Яйця перепелів є цінним дієтичним продуктом, а про ефективності їх вживання відомо ще з давніх часів. Ці мініатюрні творіння природи дуже подобаються дітям, чи то за незвичайне забарвлення шкаралупи, чи то за невеликий розмір. І це добре, тому що перепелині яйця обов'язково повинні бути присутніми в дитячому раціоні. Мало того, що вони дуже смачні і поживні, вживання цього продукту не викликає алергії і побічних явищ, наприклад, діатезу навіть у тих, яким протипоказані курячі яйця.

Корми для гусей
Корми для гусей . Так як гусак птах пасовищна, зелені корми для нього є основними. Зелені корми - хороше джерело легкопереваріваемих речовин. У «зеленці» міститься повний вінегрет вітамінів, та й вартість набагато нижче інших кормів (а іноді і безкоштовна). У літній час гуси майже цілодобово знаходяться на пасовищі, поглинаючи різноманітний гербарій, і тільки ввечері отримують мінімальну дозу концентрованих кормів.


   2013