404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Годування голубів
Що люблять подзьобати домашні голуби? Зерно, звичайно. Як і всяка двірська птах. Але це зовсім не означає, що їдять тільки зерно або комбікорм. Голубам потрібно давати і щось посущественнее, подешевше, для ситості, наприклад, варену м'ятий картоплю, гарбуз.

Зміст курок-несучок
Зміст курок-несучок . Якщо планується в майбутньому році вирощувати курчат під квочкою, потрібно на кожні 10-11 молодиць залишати одного півня.

Сідала, гнізда, клітки для курей
Для зручності обслуговування, чищення та дезінфекції сідала роблять розбірними. Під ними можна розмістити пометних шитий, з якого легше збирати і видаляти з пташника послід. Щит посипають шаром сухого піску або соняшникового лушпиння, дрібно різаною соломою або просто землею. Це полегшить прибирання, оскільки послід не прилипатиме до дощок, і його легко можна прибрати.

Голуби дутиша
Голуби дутиша . Дана порода отримала свою назву завдяки здатності птахів роздувати зоб до дуже великих розмірів. . Дутиша були виведені в Бельгії та Голландії ще в XVI ст. і завжди були дуже популярні у голубівників. Птахи породи дутиша мають дуже слабкі льотні якості. Їх розводять як декоративних через незвичайного зовнішнього вигляду. Представників цієї лінії розводять в багатьох країнах, тому існують такі різновиди: англійські, Гентський, померанські, саксонські, норвезькі, старонімецькі, староголландекіе, чеські ставакі, Тюрінгський, угорські, аахенської та ін Серед дутиша їсти птиці з опереними ногами і голоногі.

Годування павичів
Годування павичів . При вмісті в домашніх умовах неможливо надати птахам повний асортимент природних кормів, тому аматор повинен підшукувати їм повноцінну заміну з насіння культурних і дикорослих рослин, плодів, ягід, кормів тваринного походження та продуктів харчування людини.


   2013