404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Корми для качок
Зелені корми і коренеплоди. Качки більшу частину часу знаходяться на пасовищі біля водойм, якщо такі є. Якщо ж птахи утримуються у вольєрах, то їм згодовують свіжоскошену зелень, насипаючи її в годівниці. У зимовий період зелені корми може замінити трав'яний борошно з бобових і злакових трав, а також борошно з кропиви, багата каротином.

Померанський дутиша
Померанський дутиша . Виведений в 1840 р. в Передній Померанії і на острові Рюген з голландських, Гентський і англійських дутиша. Офіційна назва породі дано в 1869 р. Клуб утворений в 1910 р.  Померанський дутиша - порода великих дутиша, що досягають у довжину 50-52 см.

Червоні білохвості кури
Червоні білохвості кури (м'ясні породи курей) виведені в Англії на базі порід нью-Гемпшир, плімутрок білий і білий сорри.  Статева зрілість курей настає у віці шести місяців. Несучість червоних білохвостих курей-140-150 яєць. Маса одного яйця - 60 г. Шкаралупа яєць коричневого кольору.

Визначення статі курчат
Визначення статі курчат . Уміння визначати стать курчат необхідно дні правильного співвідношення самок і самців при розведенні курей. Крім того, роздільне вирощування самців і самок дозволяє скоротити витрату корму на одиницю приросту маси тіла. Для більшості видів птахів характерно наявність вторинних статевих ознак. Це дозволяє відрізняти дорослих самців від самок за зовнішнім виглядом.

Зміст павичів
Зміст павичів . У вольєрі розміром приблизно 4х6 м і висотою не менше 3 м кілька павичів можна утримувати цілий рік. На зиму потрібен утеплений будиночок розміром не менше 2х2х2 м.


   2013