404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Вирощування гусей породи Лінда
Всі про гусей та іншої домашньої птиці на сайті Птах-Ру Ліндовская порода гусей затверджена в 1994 році. Виведена на базі горьківською породи гусей методом індивідуальної селекції двох основних ліній - батьківській і материнській. При селекції батьківській лінії (Т) основна увага приділялася живій масі дорослої птиці, швидкості росту молодняку ??і, спермопродукції гусей і здатності передавати високу швидкість росту молодняку ??потомству.

Перепели в домашніх умовах
Перепели в домашніх умовах містять в клітинах, які займають небагато місця, і птиці дають більше продукції з одиниці площі, ніж домашні кури.

Інкубатор для перепелів своїми руками
Інкубатор для перепелів своїми руками - саморобні інкубатори. Багато любителів-птахівники користуються інкубаторами, зробленими своїми руками. Невеликий домашній інкубатор можна виготовити самостійно. Варіант 1. Інкубатор для перепелів своїми руками, в ньому  немає складних деталей, він простий у виготовленні і порівняно дешевий. Обігрівається інкубатор за допомогою звичайних електричних лампочок потужністю 40 Вт, але можна зробити і водяний обігрів.

Яєчні породи курей
Яєчні породи курей мають високу продуктивність яєць. Яйця починають нести в 4-5-місячному віці. У них невелика маса тіла в порівнянні з м'ясними породами курей, щільно прилягає оперення.

Забій курей
Забій курей . Людям із серцевими захворюваннями і нервовими розладами далі не читати .


   2013