404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Шовкові кури
Шовкові кури (декоративні породи курей) мають округлу форму тіла, яка надає птаху кремезний вид, чому в чималому ступені сприяє шовковисте оперення, що нагадує волосся; шовковистості сприяє і неміцний стрижень пір'я (таким чином, утворюється фігура, подібна фігурі карликових Кохінхіну); голова прикрашена зачесаним назад хохлом; особи курей темно-синє, гребінь червоно-синій, розовідний, мочки голубуваті.

Кінги голуби. Голуби породи кінг
Кінги голуби  - порода м'ясних голубів виведена в США для виробництва голубиного м'яса шляхом складного схрещування. Це одна з великих порід голубів, маса яких сягає меж 850-1050 грамів. Серед самців зустрічаються більші екземпляри. У Кингов живий, бойовий, а іноді і агресивний темперамент. Порода кінги голуби  відноситься до слаболетающім голубам.

Порода доркінг
Порода доркінг (м'ясні породи курей) виведена в Англії. Свою назву кури доркінг отримали від невеликого англійського містечка Доркинг. Предки цих курей, судячи з історичними даними, завезені до Англії римлянами в той час, коли Великобританія була зайнята військами Юлія Цезаря (102 або 100 р.

Перепелине м'ясо
Перепелине м'ясо , перепелині яйця і навіть шкаралупа яєць відносяться до найцінніших дієтичних і оздоровчим продуктам. Про їхню користь і унікальних властивостях людству відомо з давніх часів, вони застосовуються в східній і народній медицині при лікуванні багатьох хвороб, а також в косметології. «Царська їжа» - ніжне, соковите і ароматне перепелине м'ясо володіє чудовим смаком, має високу калорійність (в 5 разів вище, ніж у курки), перевершує кролятину й курятину за поживними, смаковими і дієтичним якостям.

Племінний відбір гусей
Для батьківського стада відбирають кращу племінних гусей у жовтні-листопаді при співвідношенні гусаків і гусок 1:3. Під час відбору гусей враховують вираженість породи, живу масу, статура, оперяются ость і м'ясні форми.


   2013