404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Розведення фазанів
Розведення фазанів . Птахи - одне з найпрекрасніших творінь природи, вони привертають до себе увагу яскравою, барвистою зовнішністю, жвавістю поведінки.

Вирощування страусів
Вирощування страусів  складний через велику чутливість птиці до умов зовнішнього середовища - рівню освітлення, температури та повітрообміну в приміщенні. Після 6 місяців птах вже досить міцна, щоб не потребувати особливої ??турботи. Збереження молодняку ??за 12 місяців становить 70-80%.

Порода качок
Порода качок з описом і фото трохи нижче, а сейчус трохи загальної інформації про породи качок. Порода качок діляться за своїм продуктивним якостям на м'ясні, м'ясо-яєчні і яєчні породи. Качки м'ясного, типу мають найбільш широке поширення.

Московські білі індички
Московські білі індички  створені в Росії шляхом схрещування білих голландських, білих місцевих та белствільскіх; широко поширені. Основні продуктивні якості московських білих індичок такі ж, як і у московських бронзових, але у білих вище несучість, кращі м'ясні якості і товарний вигляд тушки в ранньому віці. Московські білі індички  мають біле і блискуче оперення. Жива маса дорослих індичок - 6,5 - 7,0 кг, індиків - 12,5 кг.

М'ясо фазана
М'ясо фазана . Фазан - птах красива і благородна. М'ясо фазана корисно і дієтично. А, крім того, воно сильно відрізняється від "звичайного курячого", від качиного і будь-якого іншого .


   2013