404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Розведення цесарок
Розведення цесарок. Цесарка (Numida meleagris) - домашня птиця общепользовательного напрямки родом із Західної Африки. Вони відрізняються високою якістю яєць і м'яса. В даний час цесарок розводять у більшості європейських країн і в Сполучених Штатах.

Перо павича
Перо павича . ПАВЛІН - символ гордості, емблема краси та безсмертя. У багатьох країнах павич вважався королівської птахом, а індуси шанують його як священну.

Порода доркінг
Порода доркінг (м'ясні породи курей) виведена в Англії. Свою назву кури доркінг отримали від невеликого англійського містечка Доркинг. Предки цих курей, судячи з історичними даними, завезені до Англії римлянами в той час, коли Великобританія була зайнята військами Юлія Цезаря (102 або 100 р.

Розведення гусей
Розведення гусей на присадибних і садових ділянках дуже вигідно, тому що зміст гусей вимагає відносно мало витрат і засобів. Вже ранньою весною гуси майже повністю переходять на підніжний корм. Холодов вони не бояться і дуже невибагливі.

Вирощування гусенят без квочки
Вирощування гусенят без квочки . До наклева вологість в інкубаторі підтримують у межах 40 - 60%, з моменту наклева і впродовж виведення - близько 80%.


   2013