404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Подшіпка уток
Утіное перо по качеству хуже гусіного, но его тоже можно успешно іспользовать для ізготовленія постельних прінадлежностей, поетому проводят подщіпку уток.

Визначення статі курчат
Визначення статі курчат . Уміння визначати стать курчат необхідно дні правильного співвідношення самок і самців при розведенні курей. Крім того, роздільне вирощування самців і самок дозволяє скоротити витрату корму на одиницю приросту маси тіла. Для більшості видів птахів характерно наявність вторинних статевих ознак. Це дозволяє відрізняти дорослих самців від самок за зовнішнім виглядом.

Як відрізнити гусака від гуски
Як відрізнити гусака від гуски? - задаються питанням птахівники, дивлячись на стадо молодняка гусей. Адже за зовнішнім виглядом гуси мало чим відрізняються від гусок до певного віку. Найпростіший спосіб вирішення проблеми - запустити молодняк у водойму.

Польська чайка
Порода голубів Польська чайка  здавна культивується в Польщі. Птахи дуже витончені, привабливі, з гордою поставою, маленькі. Польська чайка складна в розведенні.

Годування страусів
Годування страусів . Страуси, як і будь-яка тварина, для своєї життєдіяльності повинні отримувати певну кількість поживних і енергетичних речовин, поїдаючи різні корми. Годування страусів  - відповідальний процес, від якого залежить їх здоров'я та якість кінцевого продукту.


   2013