404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Зміст курок-несучок
Зміст курок-несучок . Якщо планується в майбутньому році вирощувати курчат під квочкою, потрібно на кожні 10-11 молодиць залишати одного півня.

Кури Андалузії
  Кури Андалузії (яєчні породи курей) відрізняються красою і продуктивністю. Яєчні породи курей. Статура курей Андалузії нагадує минорок, але вони набагато стрункішою. У них яскраво-червоний потужний гребінь, звалюються на бік, яскраво-білі вушні мочки, сережки яскраво-червоного кольору, довгі та широкі, закруглені знизу.

Порода доркінг
Порода доркінг (м'ясні породи курей) виведена в Англії. Свою назву кури доркінг отримали від невеликого англійського містечка Доркинг. Предки цих курей, судячи з історичними даними, завезені до Англії римлянами в той час, коли Великобританія була зайнята військами Юлія Цезаря (102 або 100 р.

Корми для курей
Концентровані корми.  Зерно є основним кормом для курей. Воно повинно становити менше половини раціону. Кращим з концентрованих кормів для птахів є кукурудза, яка містить багато вуглеводів. За своєю поживністю вона перевершує всі види зерна. У кукурудзі більше »ніж в інших зернових і зелених кормах, міститься вітаміну Е, необхідного для поліпшення несучості, виводимості яєць і утворення сперми у півнів.

Розведення гусей
Розведення гусей на присадибних і садових ділянках дуже вигідно, тому що зміст гусей вимагає відносно мало витрат і засобів. Вже ранньою весною гуси майже повністю переходять на підніжний корм. Холодов вони не бояться і дуже невибагливі.


   2013