404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Розведення індички
Доросла індичка досягає у вазі в середньому 10-12 кг, перевершуючи за швидкістю зростання курей, гусей і качок. У молодої індички смачне ніжне м'ясо. Воно корисно не тільки дітям, а й людям похилого віку, а також тим, хто схильний до повноти.

Корми для качок
Зелені корми і коренеплоди. Качки більшу частину часу знаходяться на пасовищі біля водойм, якщо такі є. Якщо ж птахи утримуються у вольєрах, то їм згодовують свіжоскошену зелень, насипаючи її в годівниці. У зимовий період зелені корми може замінити трав'яний борошно з бобових і злакових трав, а також борошно з кропиви, багата каротином.

Кури леггорн
Кури леггорн (яєчні породи курей) завезені в нашу країну в 30-і роки з США. В останні двадцять років були завезені нові високопродуктивні лінії і кроси з Японії, Канади, ФРН та інших країн. В даний час ця порода більш поширена в Україні. Леггорни на даний момент є найпоширенішою у світі породою курей Ця порода служить основною вихідною породою для створення високопродуктивних яєчних ліній і кросів, що використовуються в даний час в промислових господарствах у всіх країнах з розвиненим птахівництвом В даний час найбільш широке застосування в домашньому птахівництві отримали не породи, а високопродуктивні кроси.

Вурбургскій дутиша
Вурбургскій дутиша . Походження: Нідерланди. Постава і Поведінка: невимушений, спокійний, цікавий і грайливий голуб; стоїть і рухається у вертикальному положенні; очі прямо над центром ніг.

>> Споруда пташника | Споруда курника
Споруда пташника (курника) для відгодівлі молодняку ??курей, купленого на інкубаторно-птахівничих станціях, птахофабриках, в зоомагазинах в найбільш сприятливий весняно-літній період не обов'язкова. Для цього можна використовувати легкі, дощаті споруди або просто навіси. Споруда пташника (курника) для містять курей круглий рік робиться більш грунтовною.


   2013