404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Зміст курок-несучок
Зміст курок-несучок . Якщо планується в майбутньому році вирощувати курчат під квочкою, потрібно на кожні 10-11 молодиць залишати одного півня.

Білий павич
Білий павич . Павич білий, або індійський павич (Pavo cristatus Linnaeus 1758) - найбільш численний вид павичів. Є монотіпіческім видом, тобто не поділяється на підвиди, однак має цілий ряд колірних варіацій (мутацій). Одомашнений людиною.

Сідала, гнізда, клітки для курей
Для зручності обслуговування, чищення та дезінфекції сідала роблять розбірними. Під ними можна розмістити пометних шитий, з якого легше збирати і видаляти з пташника послід. Щит посипають шаром сухого піску або соняшникового лушпиння, дрібно різаною соломою або просто землею. Це полегшить прибирання, оскільки послід не прилипатиме до дощок, і його легко можна прибрати.

Московські білі індички
Московські білі індички  створені в Росії шляхом схрещування білих голландських, білих місцевих та белствільскіх; широко поширені. Основні продуктивні якості московських білих індичок такі ж, як і у московських бронзових, але у білих вище несучість, кращі м'ясні якості і товарний вигляд тушки в ранньому віці. Московські білі індички  мають біле і блискуче оперення. Жива маса дорослих індичок - 6,5 - 7,0 кг, індиків - 12,5 кг.

Голуби Індіани
Голуби Індіани . Індіани є однією з найстаріших рас декоративних голубів, вони більше 400 років культивуються на європейському континенті. В результаті селекційної роботи з цією породою в Європі отримані три різновиди - англійські, французькі та німецькі Індіани. Ця порода голубів відноситься до древніх індійським.


   2013