404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Розведення фазанів
Розведення фазанів . Птахи - одне з найпрекрасніших творінь природи, вони привертають до себе увагу яскравою, барвистою зовнішністю, жвавістю поведінки.

Гусячий жир - застосування в народній медицині.
Дієтологи відкидають тваринні жири, а в умах багатьох жінок - жир - це отрута для організму.  Але тваринні жири так само необхідні організму, як і рослинні. У зимовий час ламкість волосся, шаруються нігті, суха шкіра - це недолік тваринних жирів. У зимовий період потрібно бути особливо обережним з дієтами, в яких відсутні жири, адже недолік жирів не менше небезпечний, ніж його надлишок.

Розведення індички
Доросла індичка досягає у вазі в середньому 10-12 кг, перевершуючи за швидкістю зростання курей, гусей і качок. У молодої індички смачне ніжне м'ясо. Воно корисно не тільки дітям, а й людям похилого віку, а також тим, хто схильний до повноти.

Раціон годівлі курей
Раціон годівлі курей повинен складатися з цілісного зерна і борошняної суміші, кормів рослинного, тваринного і мінерального походження. У раціоні годівлі курей, від яких отримують яйця для виведення молодняку, обов'язково повинні бути корми, багаті вітамінами і містять легкопереваримой повноцінний білок.

Порода цесарок
Порода цесарок . У результаті тривалої спільної роботи вчених-селекціонерів і фахівців-птахівників створено дві вітчизняні породні групи цесарок: сибірські білі і загорськіє білогруді.


   2013