404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Польські голуби
Польські голуби - походження породи Польські голуби . Порода була виведена в Польщі в XIX в м Кракові і швидко завоювала популярність не тільки в цій країні, а й за кордоном, у тому числі і в Росії.

Кури орпингтон
Кури орпингтон (м'ясо-яєчні породи курей) - дорога порода курей. Порода курей орпингтон виведена в Англії птахівником Вільямом Куком і названа по імені його маєтку. Затверджена в 1886 році. У курей цієї породи тулуб і груди широкі, голова маленька, гребінь у формі листа і розовідний, вушні мочки червоного кольору, сережки округлої форми, маленьких розмірів. Ноги у блакитних і чорних курей мають чорний колір, у інших - біло-рожевий.

Порода качок
Порода качок з описом і фото трохи нижче, а сейчус трохи загальної інформації про породи качок. Порода качок діляться за своїм продуктивним якостям на м'ясні, м'ясо-яєчні і яєчні породи. Качки м'ясного, типу мають найбільш широке поширення.

Голуби дутиша
Голуби дутиша . Дана порода отримала свою назву завдяки здатності птахів роздувати зоб до дуже великих розмірів. . Дутиша були виведені в Бельгії та Голландії ще в XVI ст. і завжди були дуже популярні у голубівників. Птахи породи дутиша мають дуже слабкі льотні якості. Їх розводять як декоративних через незвичайного зовнішнього вигляду. Представників цієї лінії розводять в багатьох країнах, тому існують такі різновиди: англійські, Гентський, померанські, саксонські, норвезькі, старонімецькі, староголландекіе, чеські ставакі, Тюрінгський, угорські, аахенської та ін Серед дутиша їсти птиці з опереними ногами і голоногі.

Голуби Індіани
Голуби Індіани . Індіани є однією з найстаріших рас декоративних голубів, вони більше 400 років культивуються на європейському континенті. В результаті селекційної роботи з цією породою в Європі отримані три різновиди - англійські, французькі та німецькі Індіани. Ця порода голубів відноситься до древніх індійським.


   2013