404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Бройлери - птахи примхливі
Прошу докладно описати технологію вирощування бройлерів: чи можна виводити курчат бройлерів в домашніх умовах, який режим утримання і годівлі бройлерів?

Зміст голубів відео
Голубів містять в голубниках, розплідниках, вольєрах і клітках. Сизара і безпородних домашніх голубів містять на волі, влаштовуючи для них голубники-вольниці або інші гніздові пристрої для їх розмноження. Вибір того чи іншого способу утримання й приміщення залежить від мети розведення голубів, виду або породи голубів.

Поштові голуби
Поштові голуби  - застосовуються для передачі послань голуби. Особливою, різко окресленої породи поштових голубів не існує, а здібності, необхідні для вказаної діяльності, вироблені в них поступовим підбором родичів і ретельним доглядом за ними.

Німецький індіан
Німецький індіан.  Всі породи змінюються з часом. Усвідомлення цього, кожен підпише хто переслідує в області тваринництва, для зміни вимог до продуктивності порід, а також естетичне почуття і смак також змінюються з десятиліть і впливають фізичні характеристики учасників порід.

Вирощування курчат
Вирощування курчат . Вирощування курчат починається з їх придбання (якщо немає своїх :)). При покупці добових курчат слід враховувати, що молодички яєчних ліній почнуть нестися через 4,5-5 місяців.


   2013