404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Гусячий жир - застосування в народній медицині.
Дієтологи відкидають тваринні жири, а в умах багатьох жінок - жир - це отрута для організму.  Але тваринні жири так само необхідні організму, як і рослинні. У зимовий час ламкість волосся, шаруються нігті, суха шкіра - це недолік тваринних жирів. У зимовий період потрібно бути особливо обережним з дієтами, в яких відсутні жири, адже недолік жирів не менше небезпечний, ніж його надлишок.

Білі широкогруді індички
Білі широкогруді індички виведені в США і є найбільш поширеною породою. Вони мають високі м'ясні якості, відрізняються швидким зростанням і великий яйценоскостью. Білі широкогруді індички вимогливі до умов утримання та годівлі.  Серед білих широкогрудих індичок виділені три основні різновиди: важкі, середні й легкі.

Раціон для гусенят
Раціон для гусенят. Найбільш інтенсивне зростання гусенят спостеріга дається при згодовуванні їм спеціальних комбікормов.Для одержання кормової суміші необхідно прагнути підібрати різні корми в такій кількості, щоб вміст у раціоні поживних речовин було витримано за встановленою нормою.

Годування перепелят
Для годування перепелят  спочатку використовують лоткові годівниці (300 х 120мм), ставлячи їх по дві в клітку. Після двох тижнів їх замінюють желобкового (400 мм), які повинні мати бортики, загнуті всередину, що зменшує розсипання корму. Через тиждень після початку вирощування в клітини вставляють кормові дверки з більш великими осередками. Початковий розмір кормових отворів - 1,8-2 см.

Голуби багдети
Голуби багдети . Голуби цієї породи схожі на хижих птахів і відрізняються досить великим розміром (40-44см в довжину).  За характером вони дуже задірісти і незлагідні. Крім того, багдети - полохливі птахи.  Голуби багдети - походження породи  Голуби багдети походять від древньої породи голубів, привезеної в Нюрнберг з Малої Азії.


   2013