404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Розведення цесарок
Розведення цесарок. Цесарка (Numida meleagris) - домашня птиця общепользовательного напрямки родом із Західної Африки. Вони відрізняються високою якістю яєць і м'яса. В даний час цесарок розводять у більшості європейських країн і в Сполучених Штатах.

Купівля голубів
Купівля голубів нові породи, голубівники повинні враховувати місцеві природні і кліматичні умови, в яких будуть міститися птах. Так, навряд чи буде доцільно заводити високолітні птахів у тих районах, де дуже часто бувають тумани або дме сильний вітер. Якщо ж, наприклад, в голубниках, розташованих поблизу лісу починати розводити бескружних або бойних голубів, то це значить, що пернатим хижакам буде забезпечено стабільне корм.

Перепели, зміст і розведення перепелів на присадибній ділянці і в домашніх умовах.
В даний час шляхом селекції отримано декілька порід японського перепела: мармуровий, фараон і ін, які розводять з метою виробництва яєць і м'яса, як в домашніх, так і в промислових масштабах. Жива маса самців домашнього перепела близько 110, самок-до 150 р. Японські домашні перепели починають нести яйця у віці 45 - 50 днів і за рік зносять 300 - 340 смачних і корисних яєць, маса яких становить 10-12 р.

Польський рис
Польський рис . Виведений в Кракові (Західна Галичина, сучасна Польща) в 1840 р. з диких голубів і сілезьких дутиша. У Німеччині з 1870 р. Клуб заснований в 1906 р. Поширений у всьому світі. Глибоко посаджена, сильна форма з широкими грудьми, короткою широкою спиною, сильною шиєю з невеликим зобом і відносно коротким оперенням.

Шабо | Кури шабо
Шабо (декоративні породи курей) - широко поширена порода декоративних курей. Походження: Японія. В Європі широко поширені з 19 століття. У 1630 р. птах цієї породи була ввезена з Китаю до Японії. У 1850 р. Вудкок привіз її до Англії. Аналогічні Шабо типи курей зображені на картинах голландця Яна Стінс, датованих 1660 Історія породи: в 1857 р.


   2013