404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Розведення фазанів
Розведення фазанів . Птахи - одне з найпрекрасніших творінь природи, вони привертають до себе увагу яскравою, барвистою зовнішністю, жвавістю поведінки.

Годування курчат бройлерів
Годування курчат бройлерів . Курчата бройлери дуже швидко ростуть і до 56-денного віку досягають 1,4-1,6 кг живої маси. Не рекомендовано вирощувати курчат-бройлерів на м'ясо більше 80 днів, тому що з віком зменшується інтенсивність їх росту, погіршується оплата корму продукцією.

Московські білі індички
Московські білі індички  створені в Росії шляхом схрещування білих голландських, білих місцевих та белствільскіх; широко поширені. Основні продуктивні якості московських білих індичок такі ж, як і у московських бронзових, але у білих вище несучість, кращі м'ясні якості і товарний вигляд тушки в ранньому віці. Московські білі індички  мають біле і блискуче оперення. Жива маса дорослих індичок - 6,5 - 7,0 кг, індиків - 12,5 кг.

Бухарський голуб. Голуби бухарський барабанщик
Бухарський голуб. Голуби бухарський барабанщик . Попередня форма всіх носочубих і двучубих порід барабанщиків. Батьківщина - Персія і Бухара. Перший опис дано в 1821 р.

Мікроклімат пташника | Мікроклімат курника
Здоров'я курей, їх продуктивність, використання корму багато в чому залежать від мікроклімату приміщення, в якому вони міститься.


   2013