404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Розведення голубів
Розведення голубів . Підбір виробників. Для того щоб від голубів отримати потомство, необхідно правильно підбирати пару. При розведенні диких голубів перед любителем може встати такий важкий перешкоду, як пошук партнера.

Корма для голубей
Правільний корма для голубей  - один із наіболее важних факторов для здорового і довольного голубя прі разведеніі голубей. Каждий зоомагазін предоставляет разлічную еду голубям. Самая прекрасная еда для голубей - смесь качественних зерен.

Вурбургскій дутиша
Вурбургскій дутиша . Походження: Нідерланди. Постава і Поведінка: невимушений, спокійний, цікавий і грайливий голуб; стоїть і рухається у вертикальному положенні; очі прямо над центром ніг.

Насиживание яєць
При насиживание яєць (природною інкубації) умови середовища створюються самими квочка. Вибирати хорошу квочку і готувати її до насиджування краще навесні, коли у птахів пробуджується цей інстинкт. Схильні до насиджування птахи припиняють нести яйця, подовгу затримуються в гніздах і неохоче виходять з них. Квочки, які при наближенні людини голосно квокчуть, підхоплюються і тікають з гнізда, для насиджування непридатні.

Бентамкі
Бентамкі дератівного породи курей походять з Японії. Відносяться до декоративного виду курей. Різновидів бентамок дуже багато. Сюди входять дві групи, що об'єднують різновиди карликових порід бентамок: Перша група - чисті бентамкі. Друга - карликові копії великих порід, таких, як кохінхіни, Лангмана та ін За кольором оперення бентамок поділяють на ситцевих, горіхових, палевих і чорних.


   2013