404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Померанський дутиша
Померанський дутиша . Виведений в 1840 р. в Передній Померанії і на острові Рюген з голландських, Гентський і англійських дутиша. Офіційна назва породі дано в 1869 р. Клуб утворений в 1910 р.  Померанський дутиша - порода великих дутиша, що досягають у довжину 50-52 см.

Кури орпингтон
Кури орпингтон (м'ясо-яєчні породи курей) - дорога порода курей. Порода курей орпингтон виведена в Англії птахівником Вільямом Куком і названа по імені його маєтку. Затверджена в 1886 році. У курей цієї породи тулуб і груди широкі, голова маленька, гребінь у формі листа і розовідний, вушні мочки червоного кольору, сережки округлої форми, маленьких розмірів. Ноги у блакитних і чорних курей мають чорний колір, у інших - біло-рожевий.

Сідала, гнізда, клітки для курей
Для зручності обслуговування, чищення та дезінфекції сідала роблять розбірними. Під ними можна розмістити пометних шитий, з якого легше збирати і видаляти з пташника послід. Щит посипають шаром сухого піску або соняшникового лушпиння, дрібно різаною соломою або просто землею. Це полегшить прибирання, оскільки послід не прилипатиме до дощок, і його легко можна прибрати.

Міні кури
Міні кури (м'ясні породи курей) - економічно вигідна порода курей, широко поширена у Франції та Англії. Там міні кури зайняли місце бройлерів. В даний час розлучаються і в інших країнах, в тому числі і у нас. Міні кури невибагливі, вживають мало корму, за день на одну голову витрачається всього 120-130 г корму. У промислових умовах на кожній голові в порівнянні з карами інших м'ясних порід економлять по 4-6 кг корму, а на кожному десятку яєць - 600-800 г корму.

Німецький барабанщик
Німецькі барабанщики . Виведено на початку XX ст. у Німеччині від бухарських трубачів-барабанщиків. Вони більші польового голуба (довжина птахів 36-40 см), м'ясисті, з довгим оперенням, низькою і прямий посадкою.


   2013