404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Збір, обробка та зберігання перо-пухової сировини гусей
Збір, обробка та зберігання перо-пухової сировини. Пух і перо є цінною сировиною. Завдяки високим технологічним якостям гусяче перо-пухова сировина використовується для виготовлення теплого одягу, головних уборів, постільних речей.

Кури Андалузії
  Кури Андалузії (яєчні породи курей) відрізняються красою і продуктивністю. Яєчні породи курей. Статура курей Андалузії нагадує минорок, але вони набагато стрункішою. У них яскраво-червоний потужний гребінь, звалюються на бік, яскраво-білі вушні мочки, сережки яскраво-червоного кольору, довгі та широкі, закруглені знизу.

Яєчні породи курей
Яєчні породи курей мають високу продуктивність яєць. Яйця починають нести в 4-5-місячному віці. У них невелика маса тіла в порівнянні з м'ясними породами курей, щільно прилягає оперення.

Кури брама
Кури брама починають нестися пізно в 7,5 - 8 місяців. Несучість 100 -120 яєць на рік. У курей старше 2-х років несучість різко падає.

Пір'я фазана
Пір'я фазана . При вмісті в господарстві рідкісних видів фазанів можна не лише використовувати їх як джерело делікатесного м'яса, але й виготовляти з пір'я птахів різні вироби - брелки та біжутерію, ручки для письма (при цьому в перо птиці вставляється звичайний стержень від кулькової ручки - dopinfo.ru) , пір'яні боа і інше. Можна створювати з пір'я фазана мозаїчні і рельєфні картини.


   2013